B&A Güzellik

Spa Manikür Pedikür


BA GÜZELLİK MERKEZİ; ÇANKAYA - KIZILAY BÖLGESİNDE; ALESSANDRO INTERNATIONAL ÜRÜNLERİNİN YANISIRA, SPA,  MANİKÜR, PEDİKÜR, CİLT BAKIMI İŞLEMLERİ SIRASINDA KALİTELİ ÜRÜNLER KULLANMAKTADIR.      
 
MANİKÜR:
 
Manikür, ellerin güzellik bakımıdır. Ankara Çankaya Kızılay Bölgesinde yer alan BA Güzellik Merkezi Manikür işleminde ölü deriler temizlenir ve tırnak formu (el ve parmak yapısına uygun tırnak şekli) verilir. Sihirli manikür (Magic manicure)  eller ve tırnaklar için 60 saniyede mükemmel bakım sağlar. İçindeki Atlantik deniz tuzu parçacıkların, zengin jojoba yağı, şeftali yağı ve badem yağı; hem elleri hem tırnakları aynı anda besler.
 
Ankara Çankaya Kızılay Bölgesinde yer alan BA Güzellik Merkezi Manikür işleminde sırasıyla aşağıdaki uygulamalar yapılmaktadır.
 

  1. Peeling
  2. Maske
  3. Krem
 
BU uygulamaların detayları aşağıda verilmiştir.
 
  1. PEELİNG:  Çok basitçe ifade etmek gerekirse peeling, cildi derinlemesine temizlemek, arındırmak anlamına geliyor. Ankara Çankaya Kızılay Bölgesinde yer alan BA Güzellik Merkezi Peeling işleminde, ölü derinin ciltten temizlenmesi ve alttaki temiz, canlı, sağlıklı derinin ortaya çıkmasını sağlayan bir tür bakımdır. Peeling; deneyimli uzmanımızın uygun ürünleri vücuda masaj yaparak uygulaması ve bol su ile yıkamasıyla yapılmaktadır. Peeling yapılan yere kurulandıktan sonra maske sürülür. 10 ila 15 dakika bekleme süresi vardır. Tekrar yıkandıktan sonra krem sürülür ve işlem tamamlanmış olur.      
 
  1. MASKE: Maskeler; ciltlerin ihtiyaçlarına göre uygulanan, cilt sorunlarını gidermenin yanı sıra güzelleştirmek için yapılan işlemlerdir. Ankara Çankaya Kızılay Bölgesinde yer alan BA Güzellik Merkezi maske uygulaması Royal jelly ile yapılmaktadır.  Royal jelly inanılmaz el bakım temiz cilde nazikçe uygulayın yayarak 10/15 dakika bekleyin cream royal hem krem hem maskedir. Besinlerle zenginleştirilmiş biopearl kompleksi ellerdeki ve kollardaki cildin sıkılaştırıcı ve hücre yenilemesi harekeye geçirir Biowhite  pigmentasyon lekelerinin rengini açar ve onların yeniden oluşmalarını önler.
 
  1. KREM: Ankara Çankaya Kızılay Bölgesinde yer alan BA Güzellik Merkezi krem uygulamalarında; besleyici, yüksek kalitedeki Biopearl kompleksi makadamya yağı ve aloe vera cildinize tam bir nemlendirme sağlar ve yıpranmış olan cildinizi yoğun bir şekilde rahatlatır. Yüksek  verimlilik muhteviyati beta glucan 1 .3 ile cilt yaşlanmasına neden olan faktörlere karşı etkili bir şekilde savaşır. Kuru ve zarar görmüş cilt hızla kendini restore eder, elastikiyetini esnekliğini ve yumuşaklığını yeniden kazanır.
 
PEDİKÜR:
 
Pedikür işleminde ilk aşamada ölü deriler temizlenir ve ayak tırnak şekilleri verilir. Sonrasında  ayak dirseğinden ayak parmaklarına kadar peeling masajla uygulanır. Ayak ılık ve bol su ıle yıkanır. Daha sonra ayak maskesi tekrar dirsekten parmaklara kadar soft masaj yakılarak uygulanır. 10 ila 15 dakika beklenir. Bu bekleme sonrasında bol su ile yıkanır ve ayak kremi sürülerek bitirilir. Fakat ayaklarda nasır varsa uygulama sıralaması değişir.
 
Güzellik merkezimizde pedikür uygulamalarımıza ait detaylar aşağıda verilmiştir.
 
Peeling: Ankara Çankaya Kızılay Bölgesinde yer alan BA Güzellik Merkezi peeling uygulamasında Atlantik denizi tuzuları, E Vitamini, Esansiyel ve doğal yağlar ile zenginleştirilmiş one Minute Pedicure Complete ile çok kuru ciltlerde bile cildin doğal yumuşaklığını ve esnekliğini kazanmasına yardımcı olur. Esansiyel yağlarla cilt hücrelerini temizler tırnak eti bakımını yapar Ferah rahatlatıcı parfümü ile ayaklarınızı rahatlatmaya yardımcı olur.
 
Maske: BA Güzellik Merkezimizde yapılan yoğun etkili canlandırıcı maske; kuru, yorgun ve yıpranmış ayaklar içindir. Badem yağı ve balmumu ile zenginleştirilmiş rahatlatıcı Marina Vital komplesi çok kuru ciltleri yoğun bir şekilde yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve besler. Cildin doğal dengesine dönüşmesine ve etkili bir bakım için cildin koruma tabakasını düzenleyip yeniden canlandırmasına yardımcı olur.
 
Krem: BA Güzellik Merkezinde sert ve kuru ayaklar için son çözüm! Marina vital kompleks ile zenginleştirilmiş bu lüks krem sert derinin oluşmasını önler. Shea butter allantoin ve çay ağacı yağının rahatlatıcı ve etkili kombinasyonu, cilt yoğun bir şekilde besler ve korur ayrıca cildin yumuşak ve pürüsüz olmasına sağlar.
 
Nasır: Hafif yapıdaki losyon sert kalınlaşmış ve hissiz deriye hassas bir şekilde nüfus ederek var olan kalınlaşmış derinin yumuşayıp giderilmesine ve uzun süreli etkisi sayesinde yeni oluşacak sertliklerin engellenmesine yardımcı olur yumuşak alkali çözeltisi nasırlı ciltleri yumuşatır.
 
Ankara Çankaya Kızılay Bölgesinde yer alan BA Güzellik Merkezinde nasırı bitirme garantisini 0  veriyoruz. Nasır işlemlerinin yanı sıra batık ve mantar için uygun yöntemlerle müşterilerimizi bu dertlerden kurtarıyoruz.